You are currently viewing

Buvau girdėjusi apie chaoso teoriją, kitaip žinoma, kaip drugelio efektas, ši teorija sako: „drugelio plazdėjimas Honkonge gali išlaisvinti audrą Niujorke“, ir ištiktųjų maži pokyčiai gali sukelti didelį atsaką žmogaus gyvenime.

Kaip dažnai mes bandome pakeisti vyrą, vaikus, giminaičius, bendradarbius, kai tereikia pokyti padaryti pačiam, ir tada, netikėtai pasikeičia aplinka.

Pradėjus terapiją neretai tenka girdėti, kad kažkas pasikeitė santykyje su kitais, kažkas pasikeitė, bet kas, sunku nupasakoti, bet taip nutinka, keičiasi santykis su pačiu savimi, ir tada tas nematomas drugelio plazdėjimas pakeičią santykį su kitu.

Pokytis vyksta kai keičiamės iš tikro, kai mūsų protas, kūnas ir jausmai pradeda mušti tą patį ritmą. Keičiamės tada, kai nenustumiam savo poreikių į antrą planą, kai išdrįstam jausti, kai išdrįstam supykti ir randam jėgų atsiprašyti, ir atleisti. Kartais reikia savaitės, kartais mėnesio, o galbūt metų, kad būtų galima matuoti nueitą atstumą, tačiau iš terapeuto kabineto niekada nebeišeinam tokie pat, kokie atėjome.. ❤️